Čarodějnice na Proboštských jezerech

Rádi bychom Vás pozvali na první jarní openair na Proboštských Jezerech, zahájení sezóny bude klasicky velkém stylu, představí se pro Vás Universal Swing Brothers, partička nejlepších electro swingových muzikantů v ČR. Za jménem USB je MC Dawe+ trumpeta, dj Mgl, saxofon, bicí. Dále zahraje již tradičně Interpret Neznámý, Lizards a nově také to u nás rozjede již od 18:00 Sox in the Box. Přijďte nás podpořit a my se pro Vás budeme snažit přinést nezapomenutelné kulturní multižánrové akce v krásném a netradičním areálu. Díky!

  • Start akce a hraní už v 18:00 – přijďte na grilovačku a za písničkou už v 18:00!!!
  • 3 bary, gril, případně vnitřní posezení
  • fotoreport, aftermovie
  • největší pálení Čarodějnic v Brandýse, St. Boleslavi
  • USB jsou residenty a headlinery událostí Radio1 Electroswing River a klubu Cross, slyšet je můžete na řadě festivalů a v klubech nejen v ČR.

Vstup 70,-

Program:

SOX IN THE BOX 18:00 – 18:50
LIZARDS 19:10 – 20:10
Interpret Neznámý 20:40 – 21:40
Universal Swing Brothers 22:00 – 0:30
MC Dave Trumpeteer + Dj MGL 0:30 – 3:00

Hudební projekt multižánrového Dje a producenta MGL (Music Grande Luxe) spojuje klasický Djing s hrou na živé nástroje. Sety, od poslechových, plných jazzu, breaků a funku, přes electroswingové, často prokládané housem a balkánem, až po energické dnb, jsou okořeněné výkony muzikantů. Nejčastější kombinací je trumpeta a saxofon, doplňována krásnou vokalistkou Marii (Prague SKA Conspiracy), elektrickou kytarou, cellem, či houslemi, případně perkusemi (Zdeněk Kobylka Vymlátil). Excelentní MC a trumpetista Dawe Trumpeteer, dokáže s tancechtivým publikem opravdové divy. Rich FD je profesionalní saxofonista specializující se na hru s efektem, pravidelně vystupuje ještě např. s Djkou Babe LN. Hudebním mottem projektu je, aby dámy a pánové začali na parketu opět tančit spolu, tak jak tomu bývalo kdysi. Ostatně, o tom se můžete přijít přesvědčit sami. USB jsou residenty a headlinery událostí Radio1 Electroswing River a klubu Cross, slyšet je můžete na řadě festivalů a v klubech nejen v ČR.

carodejnice-probik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyplňte prosím: *